O nas

Przez lata wnieśliśmy znaczący wkład w branżę budowlaną, dostarczając szerokiego i różnorodnego wachlarza jakościowych produktów do zewnętrznych pokryć budynków, wykorzystując naszą technologię włóknocementową. Oferujemy szeroką gamę płytek oraz płyt falistych zaspokajających wszystkie gusta. Wszystkie produkty są wytwarzane z zachowaniem najwyższych międzynarodowych norm i ze wsparciem technicznym na wszystkich poziomach przemysłowych oraz obsługą klienta. 

Jesteśmy członkiem grupy Etex. Etex jest grupą przemysłową produkującą i sprzedającą najwyższej jakości materiały oraz systemy budowlane na całym świecie. Grupa obejmuje 99 firm i 120 fabryk w 42 krajach. Zatrudnia 17 500 osób na całym świecie. Jako część tej międzynarodowej grupy korzystamy z najlepszych badań technicznych dostępnych na całym świecie oraz siły finansowej, co umożliwia nam stałe inwestowanie w nasze działania lokalne. 

POZNAJ ETEX

etex logo

Etex to globalne przedsiębiorstwo produkujące wysokiej jakości produkty budowlane w obszarach materiałów elewacyjnych i dachowych z włóknocementu oraz ochrony i izolacji przeciwpożarowej.


Podstawowe liczby43
kraje


102
Firmy


118
fabryk


17,500
Pracowników


+€2.9Bn
przychodu
 etex-map